fbpx


Wspólnota Wolni w Chrystusie, która istnieje od 2017 roku, wybrała pierwszą w swojej historii Radę i Lidera. Wybory poprzedziła adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa. Karolina Smolnicka - diec. koordynator świecki - wyjaśniła na czym polega rola lidera we wspólnocie oraz podkreśliła jak ważne jest wspieranie i modlitwa za tych, którzy nam przewodzą. Po głosowaniu i przyjęciu nominacji przez kandydatów nastąpiła indywidualna modlitwa za Pasterza wspólnoty, lidera oraz nową radę.


W skład rady weszły (od lewej): Edyta Rożek, Edyta Stanek, Jadwiga Buc. Nową liderką została Elżbieta Rybaczuk (czwarta od lewej).

Wszystkim gratulujemy i życzymy wielu łask w służeniu wspólnocie i podejmowaniu dzieł ewangelizacji na ,,Górce chełmskiej". Liderzy wspólnot uczestniczą w formacji ponadwspólnotowej, tworzą środowisko odpowiedzialnych za kształtowanie wizji Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym na kolejne lata formacji. Wolni w Chrystusie spotykają się w Chełmie, w każdy poniedziałek o godz. 19:00. Zapraszamy na spotkania!


 


Książka: Anioł ze stygmatami zatrzymał się w moim domu