Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z życia wspólnot w Archidiecezji Lubelskiej

Szkoła Animatora 1.1 A+B (stacjonarna)

Rejestracja dot. pierwszego spotkania Szkoły Animatora 1.1 w wersji stacjonarnej:

Stopień 1, Spotkanie 1 - blok A - 12.05.2018 (godz. 9:00-15:30) - 20zł
Stopień 1, Spotkanie 1 - blok B - 26.05.2018 (godz. 9:00-15:30) - 20zł

Uczestnicy Szkoły Animatora mogą korzystać na zmianę z dowolnej formy spotkań (forma weekendowa - Dom na Jabłuszku, Nałęczów lub forma stacjonarna - Lublin). W formie stacjonarnej spotkanie 1 (weekendowe) zostało podzielone na dwa oddzielne spotkania - bloki A i B. 

Szkoła Animatora w wersji stacjonarnej to cykl jednodniowych spotkań rekolekcyjnych
, które łączą w sobie formację intelektualną, ludzką i duchową. Formacja duchowa wprowadza na drogę "drugiego nawrócenia", polegającego na stałej przemianie człowieka, który umiera dla siebie, a otwiera się na zbawcze działanie Chrystusa. Formacja ludzka polega na uczestnictwie w warsztatach z zakresu komunikacji interpersonalnej, kształtowaniu postawy odpowiedzialnego przywództwa. Formacja intelektualna jest wprowadzeniem w istotne treści dotyczące Odnowy w Duchu Świętym, roli animatora, sposobów pracy w grupie, rozeznawania, podejmowania dzieł ewangelizacji, prowadzenia spotkań modlitewnych.


 Najlepiej aby cykl formacyjny "Szkoła Animatora - stopień 1" rozpoczynały osoby, które przeszły etap podstawowego uzdrowienia wewnętrznego, a od czasu ich uczestniczenia w REO minęło nie mniej niż pełne 2 lata. Wymagany wiek to ukończone 18 lat.

Rekolekcje przeznaczone są dla osób na stałe formujących się we wspólnotach Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Lubelskiej. Warunkiem uczestnictwa w Szkole Animatora jest posłanie uczestnika przez Lidera lub Pasterza wspólnoty (ustna zgoda). Jeżeli uczestnik nie spełnia powyższych wymagań, a jego zgłoszenie nie zostało wcześniej skonsultowane z Liderem lub Pasterzem, to zostanie anulowane, a pieniądze zwrócone na konto.

Uczestnicy Szkoły Animatora otrzymają dostęp do dodatkowych treści strony (podręczników, metodyków, konferencji audio).

Zobacz również: Szkoła Animatora 1.1 (wersja weekendowa)

Szczegóły wydarzenia

Data 12-05-2018 9:00
Zakończenie wydarzenia 26-05-2018 16:00
Rozpoczęcie zapisów 27-11-2017 0:00
Maksymalna liczba uczestników 90
Zakończenie rejestracji przez internet 22-05-2018 23:55
Cena / os. 40.00zł
Miejsce Sala im. św. Wincentego Pallottiego (multimedialna), Lublin
Rejestracja na to wydarzenie została zakończona.

Mapa dojazdu

Udostępnij wydarzenie: