Pomódl się w intencjach Odnowy

Najważniejsze wydarzenia z życia wspólnot w Archidiecezji Lubelskiej

Pomódl się w intencjach Odnowy

O dobrego Meza Ali oraz o zdroeoe,zgode I potrzebne laski Ali Agaty I ich rodzinom

Ala

Proszę o odwagę, pokorę, prawdomówność, umiar we wszystkim co robi dla kolegi oraz by nie dawał się wykorzystywać

Beata

Proszę o modlitwę za 4 miesięczną Julię, zeby miała prawidłowe napięcie mięśniowe po urazie, nie odginala główki i całego ciała do tylu, o zdrowe oczy, kręgosłup, sprawność w barkach i raczkach, prawidłowy rozwój ruchowy, symetrię ciała. Proszę o sztywne trzymanie główki i silne mięśnie szyi.
Proszę również o modlitwę w intencji Aleksandry aby zaczęła mowić.

Ilona

Proszę o siły fizyczne, bo pogorszył mi się stan zdrowia.

Rafał

Błagam o modlitwę w intencji o dar macierzyństwa i dobre wyniki badań,abym mogla naturalnie zajść w ciążę.

Bernadeta

Proszę o modlitwę o dar spotkania w życiu miłości odwzajemnionej w sercu drugiej osoby, o dar założenia rodziny. Dziękuję!

Henryk

Proszę o siłę dla mnie psychiczną oraz fizyczną, gdyż od lat próbuję przerwać marazm w moim życiu, a teraz zasłabłem fizycznie.

Rafał

Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Marysi,o uwolnienie ze zniewoleń fizycznych ( nieumiarkowanie w jedzeniu) i psychicznych ( złość, gniew, niekontrolowanie emocji, brak wiary ), modlitwę o pokój i przemiane serca, doswiadczenie miłości Bożej, otwarcie się na działanie Ducha Świętego.
proszę o modlitwę o zwiazki sakramentalne dla moich dzieci.
O jedność i miłość w rodzinie.
Serdeczne Bóg zapłać.
Gabrysia

Gabriela

Gorąco proszę o modlitwę w intencji całkowitego uzdrowienia dla mojej Mamy - Róży, absolutne uniknięcie leczenia chemią i potwierdzenie uzdrowienia na papierze. Z darem łączności w modlitwie w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie.
Proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla Joanny w dniu 40 urodzin. O dar pojednania w rodzinie. Łaski Boże dla Stefana i odbudowę relacji rodzinnych
Proszę o łaskę sakramentu pokuty i pojednania dla Piotra i uzdrowienie nogi dla Janusza

Magdalena

Serdecznie proszę o modlitwę za Rafała i Natalkę. Obydwoje chorują na depresję, Rafała ma też "Zespół Aspergera" co bardzo potęguje objawy depresji. Cierpią, nie chcą żyć. Odwróciły się podczas choroby od Pana Boga. Praktycznie moje dzieci zamknęły się w sobie i spędzają czas w domu. Rafał przerwał naukę - nie dał rady a był jednym z najzdolniejszych uczniów. Zakończył edukację na pierwszej klasie liceum. Natalka opuszcza lekcje i też ma problemy z normalna nauką. My jesteśmy coraz starsi martwimy się o ich życie i powrót do Kościoła. Proszę o objęcie ich modlitwa my z żoną już nie radzimy sobie. Dochodzą kłopoty w własnej firmie, która walczy o przetrwanie. Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą za Rafała i Natalkę oraz za mnie i moją żonę Renatę.
Szczere Bóg zapłać, również będę pamiętał w swojej modlitwie o Siostrach.
Krzysztof

Krzysztof

Zostań orędownikiem, módl się w intencjach diakonii orędowniczej oraz dodawaj intencje bliskie twojemu sercu.
Co tydzień w powierzonych intencjach będzie sprawowana Msza Święta.