Pomódl się w intencjach Odnowy

Najważniejsze wydarzenia z życia wspólnot w Archidiecezji Lubelskiej

Pomódl się w intencjach Odnowy

Gorąco proszę o modlitwę w intencji całkowitego uzdrowienia dla mojej Mamy - Róży, absolutne uniknięcie leczenia chemią i potwierdzenie uzdrowienia na papierze. Z darem łączności w modlitwie w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie.
Proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla Joanny w dniu 40 urodzin. O dar pojednania w rodzinie. Łaski Boże dla Stefana i odbudowę relacji rodzinnych
Proszę o łaskę sakramentu pokuty i pojednania dla Piotra i uzdrowienie nogi dla Janusza

Magdalena

Serdecznie proszę o modlitwę za Rafała i Natalkę. Obydwoje chorują na depresję, Rafała ma też "Zespół Aspergera" co bardzo potęguje objawy depresji. Cierpią, nie chcą żyć. Odwróciły się podczas choroby od Pana Boga. Praktycznie moje dzieci zamknęły się w sobie i spędzają czas w domu. Rafał przerwał naukę - nie dał rady a był jednym z najzdolniejszych uczniów. Zakończył edukację na pierwszej klasie liceum. Natalka opuszcza lekcje i też ma problemy z normalna nauką. My jesteśmy coraz starsi martwimy się o ich życie i powrót do Kościoła. Proszę o objęcie ich modlitwa my z żoną już nie radzimy sobie. Dochodzą kłopoty w własnej firmie, która walczy o przetrwanie. Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą za Rafała i Natalkę oraz za mnie i moją żonę Renatę.
Szczere Bóg zapłać, również będę pamiętał w swojej modlitwie o Siostrach.
Krzysztof

Krzysztof

Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego męża Jarosława, który cierpi na chorobę nowotworową. Stan ciężki. Jezu ufam Tobie!

Urszula

O dobrego meza Ali oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali i jej rodzinie Agaty

Ala

O wiarę w siebie i odwagę w szukaniu pracy. Proszę o pracę która zrealizuje moje marzenia spełni mnie zawodowo.

Justyna

O nawrócenie mojen rodziny. O dobrego męża dla mnie. O wyjście z długów finansowych.

McOlimpia

‎O łaskę uzdrowienia z nowotworu dla Weroniki Kruszyńskiej przez ręce o. Pio i Matki Przenajświętszej

Jakub

O uzdrowienie duszy i ciała Konrada, nawrócenie ,wyrwanie z nałogów, wypełnienie przez niego Woli Bożej,stałą pracę.Bóg zapłać.

Jolanta

U uzdrowienie Alicji i potrzebne łaski dla niej i jej bliskich oraz zycie wieczne dla Olafa i pocieszenie dla wszystkich w żałobie.

Karola

O znalezienie dobrej pracy

Bartek

Zostań orędownikiem, módl się w intencjach diakonii orędowniczej oraz dodawaj intencje bliskie twojemu sercu.
Co tydzień w powierzonych intencjach będzie sprawowana Msza Święta.